Posjeta Frizerland d.o.o. Vitez

U skladu sa Godišnjim planom i programom rada, dana 09. 05. 2019. godine učenici III 9 odjeljenja, zanimanje frizer – vlasuljar,
u pratnji nastavnice praktične nastave, Medihe Topalović posjetili su firmu Frizerland d.o.o. Vitez. Cilj posjete je proširenje
teoretsko- praktičnog znanja i upoznavanje sa dostignućima iz ove struke. Po završetku stručnog dijela posjete, učenici su dobili slobodno vrijeme za obilazak grada Travnika.
Drugog dana posjete, 10.05.2019. godine, učenicima je priređena prezentacija i edukacija za sljedeće:

• Boja za kosu i kolorizacija brend Subrina Professional – edukator: Katarina Garić
  • Boje za kosu i kolorizacija brend Black Professional -edukator: Sandro Stipović
  • Ispravna njega kose
  • Frizerski pribor
  • Prestavljeni su noviteti u frizerskom svijetu.

Firma Frizerland d.o.o. je za sve učenike pripremila poklone iznenađenja te mini nagradu tombolu. Opća ocjena je da je stručna posjeta bila uspješna i korisna za naše učenike. Domaćini su nas dočekali srdačno, toplo i nesebično su nam posvetili svoje vrijeme. Direktorica ove firme, Milka Toljušić, nam se pridružila uputivši nam tople riječi podrške i poziv za novu posjetu.