IV razred

ODJELJENJE:  IV-1

RAZREDNIK:  MATIĆ STANISLAVA

 

ŠKOLA:  GIMNAZIJA

IZBORNO PODRUČJE: JEZIČKO, PRIRODNO

 

 

JEZIČKO IZBORNO PODRUČJE

  1. BANDIĆ AMNA
  2. BEGIĆ MELISA
  3. JAPALAK SELMA
  4. KADRIĆ AMILA
  5. KAPO HALIMA
  6. KULELIJA EMA
  7. LUČKIN AHMED
  8. MEHMEDOVIĆ ŠEJLA
  9. MUJIĆ AJSELA
  10. RIZVIĆ MIRZANA
  11. TRNKA ILDA
  12. SMAJIĆ AJLA
  13. MUJIĆ VILDANA
  14. PROHA DALILA

 

PRIRODNO IZBORNO PODRUČJE

  1. DŽAMBAS ELDINA
  2. DŽINIĆ AJLA
  3. ĐELILOVIĆ LEJLA
  4. FEJZIĆ DŽANA
  5. IZAIRI AIŠA
  6. KAZAZOVIĆ EMINA
  7. KAZAZOVIĆ SEDIN

 

ODJELJENJE:  IV-2

RAZREDNIK:  HASKIĆ  LAMIJA

 

ŠKOLA:  GIMNAZIJA

IZBORNO PODRUČJE: MATEMATIČKO-INFORMATIČKO, DRUŠTVENO

 

MATIČKO-INFORMATIČKO IZBORNO PODRUČJE

1.BAJRAMOVIĆ MIRZA

2.BARLOV SIBELA

3.DŽAMBAS NEJRA

4.ISIĆ MUSTAFA

5.MEĐEDOVIĆ ISMIHANA

6.NUHANOVIĆ DŽANA

7.OMEROVIĆ HAJRUDIN

8.SKOPLJAK LAMIJA

9.ŠEHIĆ SELMA

10.ŠPIODIĆ KASIM

11.VRETO SELMA

 

 

DRUŠTVENO IZBORNO PODRUČJE

  1. BANDIĆ DŽEJNA
  2. BANDIĆ SUMEJA
  3. FAZLIĆ NAIDA
  4. ISIUFI BENJAMIN
  5. KAZIĆ ANESA
  6. MEHDI ARMIN
  7. MUJAN AMIR
  8. PROHA MUSTAFA
  9. ŠARIĆ ELMA
  10. ŠEHIĆ ELDAR
  11. ŠEHIĆ LAMIJA
  12. ŠEHIĆ NEJLA
  13. ŠOTO ALI
  14. TUFO MIRHA

 

ODJELJENJE:  IV-3

RAZREDNIK:  DUPOVAC EDIB

 

ŠKOLA:  MAŠINSKA TEHNIČKA

ZANIMANJE:  MAŠINSKI TEHNIČAR  KONSTRUKTOR NA RAČUNARU

  1. AGOVIĆ MIRNES
  2. ĆATIĆ SAKIB
  3. DEDIĆ AMAR
  4. DUPOVAC AMER
  5. DUPOVAC VEDAD
  6. HALVADŽIJA BERIN
  7. HUJIĆ MIRNES
  8. HUJIĆ MUAMER
  9. JAPALAK BELMIN
  10. KABULOVIĆ IBRAHIM
  11. KADIĆ BAKIR
  12. KEŠKO ALMIN
  13. KRČALO ARMIN
  14. MALJIĆ ADNA
  15. PUŠKAR ELVIR
  16. RIZVO EMINA
  17. SMAJLOVIĆ BILAL
  18. ŠAHIĆ NEJRA
  19. ŠLJIVAR ARMIN
  20. TABAK BAKIR
  21. TIRO EMA
  22. VATREŠ TARIK

 

ODJELJENJE:  IV-4

RAZREDNIK:  MASLEŠA SUAD

 

ŠKOLA:  GRAĐEVINSKA TEHNIČKA

ZANIMANJE: ARHITEKTONSKI TEHNIČAR

 

  1. AHMESPAHIĆ SELMA
  2. BIZOVIĆ LUNA
  3. BOSTANDŽIĆ EDVIN
  4. EJUBOVIĆ AIŠA
  5. GOSTO AMAR
  6. JOLDIĆ ENIS
  7. KAZAZOVIĆ EMIR
  8. KOKOR ALIJA
  9. KRČALO SALIH
  10. KUSTURA ALEN
  11. MEHREMIĆ MUHAREM
  12. MERDŽANOVIĆ KENANA
  13. MURATOVIĆ IRMA
  14. NUHANOVIĆ ADNA
  15. PIKNJAČ ELMA
  16. ROGOJ BERINA
  17. SOFTIĆ AMAR
  18. TAHIROVIĆ ALDIJANA
  19. TAHMIŠČIĆ KENAN

 

ODJELJENJE:  IV-5

RAZREDNIK:  KURTANOVIĆ LJILJANA

 

ŠKOLA: POLJOPRIVREDNO – PREHRAMBENA TEHNIČKA

ZANIMANJE:  PREHRAMBENI TEHNIČAR

 

  1. AHČIĆ ENISA
  2. BAŠIĆ SELMA
  3. BOJA ADNA
  4. BOJA LARISA
  5. BOSNIĆ IRHANA
  6. ČOVIĆ AMINA
  7. DUPOVAC SAMIRA
  8. FALAN AMAR
  9. HAJDAREVIĆ EMINA
  10. HASANOVIĆ MEVLUDIN
  11. HORMAN ADNA
  12. HRGIĆ EMIRA
  13. ISAKOVIĆ BELMIN
  14. KAJANOVIĆ ERMA
  15. KAJANOVIĆ SILMA
  16. KOŠPO MAIDA
  17. KUKULJAC ELMA
  18. MEMIŠEVIĆ AMAR
  19. MEŠEVIĆ SAMINA
  20. MUČAJ ALBINA
  21. MUJAN AMAR
  22. ORUČEVIĆ EMINA
  23. PODRUG SANIN
  24. RIZVAN AJLA
  25. RIZVO EMINA
  26. ŠAHIĆ SANITA
  27. TALOVIĆ ALMINA
  28. TIRO ALMA
  29. TUBOK NEDRETA
  30. ZAHIROVIĆ ELMIR

 

ODJELJENJE:  IV-6

RAZREDNIK:  DUPOVAC MAJDA

 

ŠKOLA:  UGOSTITELJSKO -TURISTIČKA TEHNIČKA

ZANIMANJE:  TURISTIČKI TEHNIČAR

 

 

  1. BEGOVIĆ ENA
  2. FAZLIBAŠIĆ KENADA
  3. HODŽIĆ DENIS
  4. HUSIĆ ALMEDINA
  5. HUJIĆ AMAR
  6. ISIĆ EMRA
  7. JAKOPEC DEA
  8. KALKAN MUHAMED
  9. KOVAČEVIĆ AMAR
  10. LIHOVAC EDIS
  11. NERADIN ALDIN
  12. ODOBAŠIĆ AJLA
  13. ODOBAŠIĆ MIRZA
  14. REIZ AMER
  15. SELIMOVIĆ ADMIR
  16. SPAHO ELMA
  17. SUBAŠIĆ EMRAH
  18. SULJAGIĆ NEDIM
  19. ŠEHIĆ MUSTAFA