III razred

ODJELJENJE:  III-1

RAZREDNIK:  ŠEREMET JASMINA

 

ŠKOLA:  GIMNAZIJA

 

Društveno izborno područje

  1. AŠČEROIĆ EDIN
  2. ATTAR MUHAMED
  3. BAŠIĆ NAĐA
  4. ČOLO ADITA
  5. DELJKOVIĆ AJLA
  6. DŽELILOVIĆ AJDIN
  7. HADŽIBEGOVIĆ EMIR
  8. HADŽIĆ SENIJJA
  9. HODŽIĆ BELMA
  10. HORMAN AMNA
  11. HORMAN NIHAD
  12. IBIŠEVIĆ AMILA
  13. KABULOVIĆ DŽENANA
  14. KAZIĆ ELMA
  15. KOVAČEVIĆ SELMA
  16. MASLEŠA EDINA
  17. MERDŽANIĆ LEJLA
  18. MUJIĆ AMRA
  19. MUSIĆ ALDIJANA
  20. PALJANIN EMIR
  21. SELIMOVIĆ NEJRA
  22. ŠARIĆ AMAR
  23. ŠEHOVIĆ HANA
  24. HUSKIĆ ADMIR

 

ODJELJENJE:  III-2

RAZREDNIK:  BAJRIĆ JAZID

 

ŠKOLA:  GIMNAZIJA

 

Matematičko-informatičko  izborno područje

 

  1. ŠARIĆ MELISA
  2. CEPIĆ HAMZA
  3. PEZO ABDURAHMAN
  4. ŠABIĆ NEDIM
  5. GOLUBIĆ VEDAD
  6. MUJIĆ FARUK
  7. ŠARIĆ SAIDA
  8. MALJIĆ AMNA

 

Prirodno izborno područje

 

  1. MADŽAK INES
  2. HUKIĆ EDNA
  3. ĐINO DŽENITA
  4. OMEROVIĆ LEJLA
  5. KEČO BERINA
  6. DRINČIĆ LEJLA
  7. EJUBOVIĆ TARIK
  8. ISMIĆ ANERA
  9. IZAIRI NEJLA
  10. ELEZOVIĆ AMINA
  11. ABDO BERINA
  12. ABDO AMIRA
  13. NIZIĆ SELMA
  14. SMAJEVIĆ LEJLA

 

ODJELJENJE:  III-3

RAZREDNIK:  BAJRIĆ HALID

 

ŠKOLA:  MAŠINSKA TEHNIČKA

ZANIMANJE: MAŠINSKI TEHNIČAR KONSTRUKTOR NA RAČUNARU

 

  1. ČEKRLIJA ADIS
  2. ČIMPO ALEN
  3. ĆOSIĆ ALMEDIN
  4. DINAR AJDIN
  5. DURAKOVIĆ NEDIM
  6. HORMAN MUSTAFA
  7. HRNJIĆ AVDO
  8. IBRIŠIMOVIĆ FARIS
  9. JAPALAK AMIR
  10. KALEM MIRNES
  11. KASUM ĐENAN
  12. KRBEZLIJA RAMO
  13. LJUMA SENAD
  14. MARIĆ MELISA
  15. MASLEŠA AMAR
  16. MASLEŠA DAMIR
  17. MUKIĆ ANESA
  18. MUSTAFIĆ ALMA
  19. RAHIMIĆ HAMZA
  20. RAMIĆ ADIN
  21. RUSTEMI AFRODITA
  22. SELIMOVIĆ AMER
  23. SKOPLJAK SUMMEJA
  24. ŽOLJA EMIN

 

ODJELJENJE:  III-4

RAZREDNIK:  LUČIĆ STJEPAN

 

ŠKOLA:  GRAĐEVINSKA TEHNIČKA

ZANIMANJE: ARHITEKTONSKI TEHNIČAR

 

  1. BAHTANOVIĆ BELMA
  2. BABIĆ TEO
  3. BEKRIJA NEJRA
  4. BITINOVIĆ EDINA
  5. BUŽO ESMA
  6. DELALIĆ LARISA
  7. ČOMOR DŽENAN
  8. HUJIĆ AIDA
  9. IBRAHIMOVIĆ DENIS
  10. KADRIĆ ADI
  11. KREŠEVLJAK HANIJA
  12. MORINA IRMA
  13. MORINA LAMIJA
  14. MUHIBIĆ SELMA
  15. SADIKOVIĆ ZANA
  16. SMAJIĆ LAMIJA
  17. ŠEHIĆ MERJEMA
  1. ŠLJIVO MELISA

 

ODJELJENJE:  III-5

RAZREDNIK:  NIZIĆ AZRA

 

ŠKOLA:  POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA

ZANIMANJE: PREHRAMBENI TEHNIČAR

 

  1. BEGANOVIĆ AJLA
  2. BEGOVIĆ SUMEJA
  3. BEHA EDVIN
  4. ĆIBO EMMA
  5. FAZLIBAŠIĆ BELMA
  6. HAKALOVIĆ SENAIDA
  7. HERENDA ERMIN
  8. HORMAN ADELA
  9. HORMAN AJLA
  10. HORMAN ERNA
  11. IMAMOVIĆ ADELISA
  12. JAPALAK AJLA
  13. KAZIĆ NERMINA
  14. KURTIĆ AMILA
  15. MARIĆ MERIMA
  16. MASLO ALDINA
  17. MEHREMIĆ MERIMA
  18. MEMIĆ AMAR
  19. MERDANOVIĆ AJLA
  20. MULAGIĆ LAJLA
  21. MUJANOVIĆ DENIS
  22. MUJEZINOVIĆ ALEM
  23. NIZIĆ LAMIJA
  24. OKERIĆ ASMIR
  25. PRELJEVIĆ VEHBIJA
  26. SALIHAGIĆ ARMIN
  27. UZUN ALDIJANA

 

ODJELJENJE:  III-6

RAZREDNIK:  MUJIĆ  MAID

 

ŠKOLA:  UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA

ZANIMANJE: UGOSTITELJSKI TEHNIČAR

 

  1. ALIĆ HAMZA
  2. AVDIĆ AMER
  3. BAJRIĆ AZRA
  4. BIRDŽO AMINA
  5. BOJA ARMEN
  6. BOJA ELMA
  7. BOJA MIRAD
  8. ČAJIĆ FARIS
  9. ČEKRLIJA AMINA
  10. ČOLO BELMIN
  11. ĆESKO AMINA
  12. DEMIROVIĆ NELDIN
  13. DŽELKO ORHAN
  14. FATIĆ NIHAD
  15. HORMAN MIRNESA
  16. HUJIĆ TARIK
  17. KNEŽEVIĆ ILIJANA
  18. MEHIĆ DŽANA
  19. NUHANOVIĆ SANIN
  20. PAMUK NIZAMA
  21. POPARA EDVIN
  22. REIZBEGOVIĆ DŽENITA
  23. SAJNICA ADNA
  24. SELMANOVIĆ ELHAN
  25. SELMANOVIĆ ILHAN
  26. SMAJLOVIĆ MIRZA
  27. SPAHIĆ MEHMED
  28. ŠARIĆ MIRZA
  29. ŠEHOVIĆ HAMZA
  30. ŠKORO TARIK
  31. TEPIĆ EDVIN

 

ODJELJENJE:  III-7

RAZREDNIK:  TURČINOVIĆ IFETA

ŠKOLA:  MAŠINSKA STRUČNA

ZANIMANJE: AUTOMEHANIČAR, PLINSKI I VODOINSTALATER

 

AUTOMEHANIČAR

 

  1. BEGIĆ AMAR
  2. BAJRAKTAREVIĆ SANIN
  3. ČOMOR MAHIR
  4. DULIĆ ADNAN
  5. FATIĆ SANEL
  6. FERHATOVIĆ ARNES
  7. HUSEINAGIĆ AMIR
  8. KALEMBER SANEL
  9. KEŠKO SANID
  10. LEPIR DENIS
  11. LJUBUNČIĆ ADIN
  12. MUŠANOVIĆ AMEL
  13. OMANOVIĆ ANEL
  14. OMEROVIĆ ESAD
  15. PECIKOZA ALADIN
  16. VUČIJAK ELDIN
  17. TAHIROVIĆ EMEL

 

PLINSKI I VODOINSTALATER 

 

  1. BUŽO ADNAN
  2. ČOLO SENAD
  3. DELIĆ MUSTAFA
  4. HAKALOVIĆ FARIS
  5. IMAMOVIĆ ADEN
  6. KAPO SANEL
  7. OGLEČEVAC ELDIN
  8. OMEROVIĆ MIRZA
  9. OPUTAR ANES
  10. PAMUK RIJAD
  11. SALIHOVIĆ REŠAD
  12. SMAJLOVIĆ EDVIN
  13. TAHIROVIĆ ERDAL
  14. TAHIROVIĆ EDIS

 

ODJELJENJE:  III-8

RAZREDNIK:  DEMIROVIĆ  ELMA

 

ŠKOLA:  MAŠINSKA STRUČNA , TEKSTILNA STRUČNA

ZANIMANJE: BRAVAR, KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ

 

BRAVAR

 

  1. BEGOVIĆ RAIF
  2. BUŽO EDIS
  3. ČENGIĆ AMAR
  4. ČOVIĆ ENES
  5. JUSIĆ EDIN
  6. KEČO ALDIN
  7. KUŠUNDŽIJA ESMIR
  8. MASLO ALMIN
  9. SMAJLOVIĆ ALEM

 

KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ

 

 

  1. ČOLPA EMINA
  2. DAUTOVIĆ MEDINA
  3. ĐOZO ALMA
  4. ELEZOVIĆ AJLA
  5. HOŠIĆ EDISA
  6. JAVOROVAC ALMEDINA
  7. KARIĆ NEHLA
  8. KAVAZIĆ AMINA
  9. KATKIĆ SABAHETA
  10. KEŠKO SARA
  11. MUHIĆ ERNADA
  12. MUJČINOVIĆ FATA
  13. OSMANOVIĆ ENISA
  14. SELMANOVIĆ MERHUNISA
  15. SPIRJAN ELMA
  16. VATRIĆ ALMEDINA
  17. TUKIĆ ZEMIR

 

ODJELJENJE:  III-9

RAZREDNIK:  HADŽIĆ MUHIDIN

ŠKOLA:  DRVOPRERAĐIVAČKA STRUČNA , STRUČNA ŠKOLA USLUŽNIH DJELATNOSTI

ZANIMANJE:  STOLAR, FRIZER – VLASULJAR

 

STOLAR

 

  1. ĆESKIN EDIN
  2. ČEKIĆ HUSEIN
  3. HARBA NEZIM
  4. KAJTAZAJ MUHAMED
  5. KORJENIĆ AMIR
  6. LJAROŠI BENER
  7. MASLEŠA FARIS
  8. MURTIĆ EMIR
  9. NEDŽIB ABDULKERIM
  10. PRASKO AJDIN
  11. SPAHIĆ AMER
  12. SULTANIĆ ALMIR

 

 

FRIZER- VLASULJAR

  1. AVDIĆ HARIS
  2. BEGIĆ DŽELILA
  3. DEDOVIĆ KERIM
  4. DELIĆ MERSIDA
  5. FERIĆ EMRA
  6. HASKIĆ LEJLA
  7. HUJIĆ AMINA
  8. HUSEIN SELMA
  9. HUSEINI NEJRA
  10. KAJANOVIĆ ILMA
  11. KEČ ADELISA
  12. LUČKIN LAMIJA
  13. MURIĆ NEJRA
  14. PAMUK AMRA
  15. REŠIDOVIĆ MELISA
  16. SAKA SUMEJA
  17. TAHIROVIĆ ELMA
  18. TIRO AMNA
  19. TRGO EDINA
  20. TUFO MELIHA