II razred

ODJELJENJE:  II-1

RAZREDNIK:  ZUKIĆ MELISA

 

ŠKOLA:  GIMNAZIJA

 

  1. BAJRIĆ ALEM
  2. BANDIĆ AMINA
  3. BAŠIĆ AMILA
  4. BEGIĆ ADI
  5. BEĆA OMAR
  6. BRDAR NEILA
  7. DRINA SELMA
  8. DUPOVAC AIDA
  9. FATIĆ LEJLA
  10. FEJZIĆ SAMRA
  11. HORMAN AMAR
  12. IBRICA ADNA
  13. KABULOVIĆ MUHAMED
  14. KALETA MAJA
  15. KARO ANESA
  16. KRČALO NEĐMINA
  17. KURGAŠ SUMEJA
  18. MADŽAK AMAR
  19. MEHREMIĆ ANISA
  20. PIKNJAČ ANES
  21. SEJMENOVIĆ LAMIJA
  22. SUĆESKA ADNA
  23. ŠABANOVIĆ ELVIR

 

ODJELJENJE:  II-2

RAZREDNIK:  SLIPAC HALIL

 

ŠKOLA:  MAŠINSKA TEHNIČKA

ZANIMANJE: MAŠINSKI TEHNIČAR  KONSTRUKTOR NA RAČUNARU

 

  1. BAŠIĆ ILHAN
  2. BRKIĆ ADNAN
  3. ČOLO SEDINA
  4. ČOMOR ADEL
  5. DRINA AMAR
  6. EJUBOVIĆ ASAD
  7. ELEZOVIĆ KENAN
  8. FEJZIĆ SAMRA
  9. FIŠO MUFID
  10. GORAN HAMZA
  11. KOKOR ALDIN
  12. KURGAŠ HAMZA
  13. LIČINA BENJAMIN
  14. MUHIBIĆ IRHAD
  15. MUHIĆ ADNAN
  16. NOVALIĆ MITHAT
  17. SADIKOVIĆ ALEN
  18. SELIMOVIĆ AJLA
  19. STRUGA KERIM
  20. SULJEVIĆ HARIS
  21. SULJIĆ EMIL
  22. ŽIKO EDAD

 

ODJELJENJE:  II-3

RAZREDNIK:  TESKEREDŽIĆ SENADA

 

ŠKOLA:  GRAĐEVINSKA TEHNIČKA

ZANIMANJE: ARHITEKTONSKI TEHNIČAR

 

  1. BIČEVIĆ ADNA
  2. ČOMOR EDIN
  3. JAŠAR TARIK
  4. KALETA DINO
  5. LUČKIN IBRAHIM
  6. MEĐEDOVIĆ HIVZIJA
  7. OPUTA TARIK
  8. SIPOVIĆ EMIR
  9. ŠEHIĆ AJLA
  10. ŠOLJANIN ENA
  11. TELAREVIĆ MELINA
  12. ŠABANOVIĆ AMINA

 

ODJELJENJE:  II-4

RAZREDNIK:  HAMZAGIĆ SEMIHA

 

ŠKOLA:  POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA

ZANIMANJE: PREHRAMBENI TEHNIČAR

 

 

  1. BAJRIĆ ELDIN
  2. BEĆIROVIĆ BELMA
  3. ČIČKO EMRA
  4. ČOMOR AZRA
  5. ĆATIĆ REJHANA
  6. ĐELILOVIĆ MERVANA
  7. EJUBOVIĆ AJLA
  8. ELEZOVIĆ ALDIJANA
  9. GEGIĆ MAIDA
  10. KLADNIČANIN SELMA
  11. LIHOVAC EMINA
  12. MARIĆ SANINA
  13. MASLEŠA ALDIN
  14. MUHIBIĆ ALMINA
  15. ODOBAŠIĆ ALEN
  16. RIBIĆ EMINA
  17. SIDRAN JASMIN
  18. SLOBODA AMAR
  19. STRUGA NEĐMA
  20. SUBAŠIĆ ADISA
  21. TOPALOVIĆ DŽEJNA
  22. TOPALOVIĆ NEJRA
  23. VADIĆ IVANA
  24. ZAMETICA ALMIRA

 

ODJELJENJE:  II-5

RAZREDNIK:  RAHMANOVIĆ  JASMINA

 

ŠKOLA:  UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA

ZANIMANJE: TURISTIČKI TEHNIČAR

 

  1. ADŽAMIJA ALEN
  2. BANDIĆ HARIS
  3. ČOVIĆ DINAN
  4. DELIĆ MIRZAD
  5. DUVNJAK AMELA
  6. ĐELILOVIĆ ALMA
  7. ĐEZIĆ HANKA
  8. ĐUDERIJA MAID
  9. ELEZOVIĆ NAIDA
  10. ELEZOVIĆ VELIDA
  11. HALILOVIĆ AJLA
  12. HALILOVIĆ DENIS
  13. HASANOVIĆ AJLA
  14. HASANOVIĆ JASMINKA
  15. HRNJIĆ AJLA
  16. KARAVDIĆ MELVINA
  17. KORIĆ SELMA
  18. LIBRIĆ ALLI
  19. LIHOVAC ADELINA
  20. MADŽAK DALILA
  21. OMEROVIĆ HIND
  22. PEKSIN ALMINA
  23. ŠAHIĆ MUHAMED
  24. ŠEHIĆ MERIMA
  25. ŠEHO BENJAMIN
  26. TIRO ENSAR

 

ODJELJENJE:  II-6

RAZREDNIK:  GUŠO-TABAKOVIĆ NERMINA

 

ŠKOLA:  MAŠINSKA STRUČNA

ZANIMANJE:  AUTOMEHANIČAR,  PLINSKI I VODOINSTALATER

 

 

AUTOMEHANIČAR

 

  1. BABEROVIĆ ERVIN
  2. BEGIĆ AMIR
  3. ELEZOVIĆ RUSMIR
  4. FATIĆ VEDAD
  5. KEČO NERMA
  6. KORO AMAR
  7. MUSTAJBEGOVIĆ ADIN
  8. NUHANOVIĆ AID
  9. RAŠČIĆ EMIN

 

PLINSKI I VODOINSTALATER

 

  1. FATIĆ ANEL
  2. HEBIBOVIĆ DINO
  3. HODŽIĆ HADIS
  4. KEREŠ ASMIR
  5. KEŠKO ALDIN
  6. KOPIĆ ALDIN
  7. MAHMUTOVIĆ MIRZA
  8. MASLEŠA MADŽID
  9. MERDŽANOVIĆ DENIS
  10. MRKONJA KEMO
  11. SEJDINI ALDIN
  12. SMAJLOVIĆ ELMIR

 

ODJELJENJE:  II-7

RAZREDNIK:  GLUHAČEVIĆ  EDITA

 

ŠKOLA:  MAŠINSKA STRUČNA

ZANIMANJE:  BRAVAR

 

BRAVAR

 

  1. AVDOVIĆ AMSAL
  2. BAŠOVIĆ EMIR
  3. BEJTIĆ HAMZA
  4. ČOLO SANIN
  5. ČOMOR EDIN
  6. DOLOVAC REDŽEP
  7. DŽEKO ERNAD
  8. ĐEKO MIRNES
  9. HARBA EDIN
  10. KRČALO ADIN
  11. KRČALO ELDAR
  12. KREČINIĆ ELDAR
  13. KUSTURA EMIR
  14. MASLO BENJAMIN
  15. MEMIĆ ADEM
  16. NERADIN JASMIN
  17. SELIMOVIĆ NERMIN
  18. STRUJIĆ BENJAMIN
  19. SVRAKA ELMEDIN
  20. ZAHIROVIĆ NEDIM

 

ODJELJENJE:  II-8

RAZREDNIK:  ĆATIĆ  NUSRETA

 

ŠKOLA:  TEKSTILNA STRUČNA

ZANIMANJE:  KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ

 

 

KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ 

 

 

  1. BAJRIĆ HANA
  2. BAŠIĆ AJLA
  3. DAUTOVIĆ ALMEDINA
  4. HUJIĆ ALMEDINA
  5. HUJIĆ MIRNESA
  6. JAHIĆ SUMEJA
  7. JELEŠKOVIĆ SARA
  8. KADIĆ EMINA
  9. KALTAK RIFETA
  10. KEŠKO SANITA
  11. KUČEVIĆ EDINA
  12. MERDŽANOVIĆ ADNA
  13. MUJIČIĆ EMINA
  14. MURTIĆ AMINA
  15. SIVRO ADISA
  16. SPREČO EMINA
  17. TAHIROVIĆ AMELA
  18. ZILJKIĆ AMINA

 

ODJELJENJE:  II-9

RAZREDNIK:  MUŠIĆ ALMA

 

ŠKOLA:  STRUČNA ŠKOLA USLUŽNIH DJELATNOSTI, DRVOPRERAĐIVAČKA STRUČNA

ZANIMANJE: FRIZER-VLASULJAR, STOLAR  

 

 

FRIZER-VLASULJAR 

 

  1. ARNAUTOVIĆ TARIK
  2. BALIĆ EDINA
  3. BILALOVIĆ EMELA
  4. BILALOVIĆ IRMA
  5. BOJA AMINA
  6. ELEZOVIĆ EJLA
  7. FETAHOVIĆ DŽEJLA
  8. IŠERIĆ ALENA
  9. HODŽIĆ UMIHANA
  10. KAHRIMAN AJDIN
  11. KAHVIĆ AMRA
  12. KAJMOVIĆ ADNAN
  13. KAZIĆ AMILA
  14. KUSTUR A DŽENETA
  15. KRŠO ISMAR
  16. MASLO ARMANA
  17. MUJKIĆ EMELA
  18. OMERBEGOVIĆ AMINA
  19. OMIĆ NEJRA
  20. PINTOL AIDA
  21. RAHMANOVIĆ SENAD
  22. SUŠIĆ AJLA
  23. ŠUBO EMIR
  24. VATRIĆ AMINA

 

STOLAR 

 

  1. BEGIĆ KENAN
  2. BIRDŽO ENES
  3. BITINOVIĆ DŽEMAL
  4. ĐOZO ALMEDINA
  5. HROMO HAMDO
  6. JAHIĆ AJDIN
  7. KEČO MIRZA
  8. MEHMEDIĆ HIKMET
  9. ŠEHIĆ MEDARIS