I razred

ODJELJENJE:  I-1

RAZREDNIK:  DŽELILOVIĆ MAJDA

ŠKOLA:  GIMNAZIJA

 

  1. BULJUGIJA SAJRA
  2. CAMOVIĆ AIŠA
  3. ČOMOR ADELA
  4. DELALIĆ RIJAD
  5. DŽINIĆ ENA
  6. ĐOZO AMINA
  7. FAZLIĆ ALI
  8. HODŽIĆ AMIR
  9. HAJDAREVIĆ SUMEJA
  10. HAMZIĆ EMINA
  11. HODŽIĆ NERMA
  12. KALETA ELDAR
  13. KAZAZOVIĆ FARUK
  14. MEMIĆ SELMIR
  15. OMEROVIĆ ADEM
  16. RIZVO ELDAR
  17. SUBAŠIĆ HANA
  18. SUBAŠIĆ NERMANA
  19. ŠETA LAMIJA
  20. ŠUPUK EDHEM
  21. TELAREVIĆ AMAR
  22. ZELIĆ DŽEJLA

 

ODJELJENJE:  I-2

RAZREDNIK:

ŠKOLA: MAŠINSKA TEHNIČKA

ZANIMANJE:  MAŠINSKI TEHNIČAR KONSTRUKTOR NA RAČUNARU

  1. BAJRIĆ ALMIR
  2. BUŽO ENIS
  3. ČIČKO ANER
  4. DAIDŽIĆ IBRAHIM
  5. DZANO FARIS
  6. FEJZIĆ NEDIM
  7. HABIBIJA ZIJAD
  8. IMAMOVIĆ HAMZA
  9. JAHIĆ EDO
  10. JAPALAK EMIR
  11. KADRIĆ EMINA
  12. MUJKIĆ ADIN
  13. PEKMEZ JASMIN
  14. REŠIDOVIĆ ANEL
  15. RUSTEMI MUHAMEDALI
  16. SIRAR FARIS
  17. SULJIĆ ERDAN
  18. ŠABIĆ TARIK
  19. ŠAHIĆ MUNIB

 

ODJELJENJE:  I-3

RAZREDNIK:  FEJZIĆ KEMAL

ŠKOLA:  GRAĐEVINSKA TEHNIČKA

ZANIMANJE: ARHITEKTONSKI TEHNIČAR

 

  1. AHMETOVIĆ AMAR
  2. ALADŽUZ ZAJRA
  3. BEĆIROVIĆ SENAID
  4. BJELIĆ AJLA
  5. DIVOVIĆ ENA
  6. FIŠO HANA
  7. HALVADŽIJA AMIN
  8. JAKUPOVIĆ SEGMEDINA
  9. MUČAJ EDIS
  10. MUHIBIĆ MEDARIS
  11. PAMIĆ AMAR
  12. PECIKOZA NEDŽADA
  13. SILJAK AMNA
  14. SPAHIĆ AJLA
  15. ŠARIĆ AMINA
  16. ŠOŠKIĆ SANIDA
  17. ŠPIODIĆ HALIMA

 

 

ODJELJENJE:  I-4

RAZREDNIK:  BEČAREVIĆ MERIMA

ŠKOLA: POLJOPRIVREDNO-PREHRAMBENA

ZANIMANJE:  PREHRAMBENI TEHNIČAR

 

  1. AJANOVIĆ DANIS
  2. ALAĐUZ KENAN
  3. BAŠIĆ HARIS
  4. BEŠLIĆ IVONA
  5. ČAJIĆ AJLA
  6. DINAR AID
  7. DUPOVAC NADZA
  8. FAZLIBAŠIĆ MIRELMA
  9. GIGIĆ LAMIJA
  10. HASIĆ ELDAR
  11. HORMAN RAISA
  12. IKANOVIĆ HALID
  13. IKIĆ DZEJLA
  14. KABULOVIĆ ALMEDIN
  15. KAZIĆ LAMIJA
  16. KORJENIĆ DAMIR
  17. LAKAČA AJLA
  18. OMEROVIĆ IMRAN
  19. SALČIN MEDINA
  20. TARAHIJA ANEL
  21. ZELIĆ MIRZA

 

ODJELJENJE:  I-5

RAZREDNIK:  MURATOVIĆ-DAHIJA ERVINA

ŠKOLA:  MAŠINSKA STRUČNA, STRUČNA ŠKOLA USLUŽNIH DJELATNOSTI

ZANIMANJE: AUTOMEHANIČAR, FRIZER-VLASULJAR

 

 

AUTOMEHANIČAR

 

  1. BUKVA DANIS
  2. ĆATIĆ AMAR
  3. HODŽIĆ MALIK
  4. KARIĆ ELMIN
  5. KOMAR SALKO
  6. KURTIĆ ADNAN
  7. LUKOMIRAK OSMAN
  8. MUHAREMOVIĆ FETIJA
  9. MUJANOVIĆ ELMIR
  10. MUŠANOVIĆ EMIR
  11. SULJIĆ HARUN
  12. TERMIZ MIRZA
  13. TRTOVAC HARIS
  14. TUFO NEDIM
  15. TURKOVIĆ KADIR

 

 

FRIZER

 

  1. ĐENDUŠIĆ ENA
  2. EJUBOVIĆ LEJLA
  3. HAJROVIĆ SAIDA
  4. HODŽĆ AJLA
  5. HODŽIĆ AMINA
  6. HODŽIĆ ARIJANA
  7. KAZIĆ LEJLA
  8. KEČ MELISA
  9. KOVAČEVIĆ ERMA
  10. MEHOVIĆ AJLA
  11. ŠUKALO ADEL
  12. TUFO HANA
  13. ZEBA MELISA

 

ODJELJENJE:  I-6

RAZREDNIK:  SERDAREVIĆ  NERMANA

ŠKOLA:  MAŠINSKA STRUČNA

ZANIMANJE:  BRAVAR

 

 

  1. AVDIĆ ADEMIR
  2. BAJRIĆ NEHRUN
  3. BEGIĆ ADNAN
  4. ČANO SUAD
  5. ČOLO SANEL
  6. ČOVIĆ MIRNES
  7. ČOVIĆ SINAN
  8. DAGIĆ ADIS
  9. DURMO NERMIN
  10. GOLUBIĆ BENJAMIN
  11. HASKIĆ ADIN
  12. HADŽIĆ ARMIN
  13. ISMAILI AMIN
  14. KADRIĆ HARIS
  15. KARIŠIK FARIS
  16. KORO DINI
  17. KRASNIĆI IBRAHIM
  18. KRČALO HAZIM
  19. KURTOVIĆ DENIS
  20. MUJKIĆ NEDIM
  21. NOVALIĆ SENID
  22. PECIKOZA NEDŽAD
  23. POLIGANOVIĆ SANDI
  24. SELIMOVIĆ NEDIM
  25. SELIMOVIĆ NERMIN
  26. SUBAŠIĆ HASAN
  27. ŠUTKOVIĆ AMEL
  28. TAHIROVIĆ AMIN
  29. TEBAK ELMEDIN

 

ODJELJENJE:  I-7

RAZREDNIK:  KAZAZOVIĆ ENES

ŠKOLA:  GRAĐEVINSKA STRUČNA

ZANIMANJE: MOLER/KERAMIČAR

 

 

MOLER

 

  1. ALISPAHIĆ SINAN
  2. BAKIJA ELDAR
  3. BOJA ANES
  4. BUŽO ERNAD
  5. ČOMOR ELMIN
  6. FAZLIĆ ALI
  7. HAKALOVIĆ AMAR
  8. HALILOVIĆ ALDIN
  9. KAZIĆ RIJAD
  10. KEREŠ ILHAD
  11. KONDŽIĆ HASAN
  12. NOVALIJA ALEN
  13. ŠALJA SENAD

 

 

KERAMIČAR

 

  1. AJUKIĆ ADEL
  2. BRKIĆ ADNAN
  3. HADŽAJLIĆ BENJAMIN
  4. HUJIĆ BERIN
  5. ISIĆ IBRAHIM
  6. KAPO ALMIR
  7. MUNIKOZA NEZIM
  8. SALIHOVIĆ HAMZA
  9. ŠAKOTA VEDRAN
  10. ŠEHO MUAMER
  11. ŠUŠA SALKO
  12. ZULIČIĆ NIHAD
  13. ŽUNIĆ EJDIN

 

ODJELJENJE:  I-8

RAZREDNIK:  ŠARIĆ ALMA

ŠKOLA:  TEKSTILNA STRUČNA

ZANIMANJE: KONFEKCIONAR TEKSTILA – KROJAČ

 

 

  1. ČIČKO NEJRA
  2. ČOHODAR AJLA
  3. DERVIĆ VASVIJA
  4. DUGONJIĆ AJLA
  5. DURMO AMELA
  6. HADŽOVIĆ ELMA
  7. HASANBAŠIĆ LEJLA
  8. KAHRICA SAMRA
  9. KARIĆ LAMIJA
  10. KAVIĆ SARA
  11. KRAJIŠNIK ZERINA
  12. KUČUK ALDINA
  13. LUČKIN ANELA
  14. GUTA MERIMA
  15. MUJANOVIĆ NERMINA
  16. MULAOMEROVIĆ ARNELA
  17. MUQAJ MUNIRA
  18. OTAJAGIĆ SUADA
  19. SELIMOVIĆ NERMANA
  20. SLOBODA ADNA
  21. SMAJIĆ EMRA
  22. STRUGA NERMINA
  23. ŠENDEROVIĆ ELMA
  24. TAHIROVIĆ ALMINA
  25. ZUKIĆ ALDIJANA
  26. ZUKIĆ MEJREMA

 

ODJELJENJE:  I-9

RAZREDNIK:  AGIĆ NERMINA

ŠKOLA:  TRGOVINSKA STRUČNA , UGOSTITELJSKA STRUČNA

ZANIMANJE:  PRODAVAČ, KUHAR

 

 

PRODAVAČ

 

  1. IBRAHIMOVIĆ BELMA
  2. ISMAILJI ALMIR
  3. KADIĆ AMINA
  4. KARIĆ ADISA
  5. KOVAČ SELMA
  6. KURTIĆ NAFIJA
  7. PROHA ABDEL
  8. RAHIMIĆ AMAR
  9. ROGOJ ELMA
  10. SMAJIĆ AMIR
  11. ZAHIROVIĆ EMINA

 

 

KUHAR

 

  1. BAJRAKTAREVIĆ AMELA
  2. DELIĆ ADNA
  3. DULIĆ ANER
  4. EJUBOVIĆ ADNAN
  5. HADŽAJLIĆ MERIMA
  6. HODŽIĆ ISMAIL
  7. KATKIĆ AMINA
  8. KOLENDA ALMEDIN
  9. KOZIĆ ILHAN
  10. MERDANOVIĆ ADI
  11. MUJIČIĆ BELMA
  12. SUBAŠIĆ MERISA
  13. TABAK ANES