“Selam ya Resulallah” 2018. godine

U srijedu, 05. 12. 2018. održan je program srednjih škola u okviru Manifestacije “Selam ya Resulallah”
u kojem je i naša škola imala zapaženo učešće. Amna Horman, učenica III 1 razreda gimnazije je predstavila
našu školu sa pjesmom iz narodnog blaga, uspavankom “Spavaj sine”. Fantastična Amnina izvedba je izazvala emotivne reakcije prisutnih a našu školu i ove godine učinila zapaženom. Tom prigodom, škola je dobila i priznanje za doprinos u održavanju ove vaŽne manifestacije koju IZ BiH organizira po 14-i put. Uz Amnu su kao, podrška bile i učenice II1 razreda gimnazije: Samra Fejzić, Adna Ibrica, Adna Sučeska, Lamija Sejmenović i Anisa Mehremić uz mentora i prof. Islamske vjeronauke Melisu Zukić.