Humanitarna akcija „Ovo srce je pomagalo, pomozite i vi njemu“

Srednjoškolski centar Hadžići u humanitarnoj akciji „Ovo srce je pomagalo, pomozite i vi njemu“
„Udruženje invalidnih i bolesnih osoba Blažuj“ organizovalo je akciju prikupljanja novčanih sredstava Edinu Išeriću za operaciju srca.
Inače Edin i sam invalid, osnivač je ovog Udruženja i veliki humanista. Humanitarnoj akciji pod nazivom „Ovo srce je pomagalo, pomozite i vi njemu“ odazvali su se i učenici,
profesori i usposlenici naše škole. Akcija je trajala desetak dana, a prodajom markica sakupljena su novčana sredstva koja će, nadamo se, pomoći Edinu u ovoj životnoj borbi.
Zaista smo ponosni na naše učenike i uposlenike koji su po ko zna koji put pokazali da imaju veliko srce i da su spremni pružiti pomoć onima koji to trebaju.
Prikupljena novčana sredstva danas je predstavniku Udruženja, Ernesu Škrijelju, u ime Srednjoškolskog centra Hadžići uručio zamjenik direktora, Admir Bašić